• info@sevgimagazasi.org
  • 0 216 545 84 59
  • 0530 330 8887

www.banunundunyasi.com, 03 Kasım 2014 Tarihli Banu Özkan Tozluyurt “Sevgi Mağazası İçin Koşuyorum “ Web Blog Haberi

www.banunundunyasi.com, 03 Kasım 2014  Tarihli Banu Özkan Tozluyurt  “Sevgi Mağazası İçin Koşuyorum “   Web Blog Haberi

www.banunundunyasi.com, 03 Kasım 2014 Tarihli Banu Özkan Tozluyurt “Sevgi Mağazası İçin Koşuyorum “ Web Blog Haberi

Koşmak ve ben, şaka yapmayın derdim bundan sadece altı ay önce. Sevgili arkadaşım Yonca Tokbaş, nam-ı diğer 4 Yapraklı Yonca beni öyle motive etti ki; “yaparsın, alışırsın, sadece inan, düşebilirsin, yürüyebilirsin, emekleyebilirsin ama ayağa kalkabilirsin” diyerek beni önce Adım Adım ile tanıştırdı sonra da birileri için bir şeyler yapmak için bu gücü resmen bana aşıladı. Yani artık ben de İYİLİK İÇİN KOŞUYORUM. Hatırlarsınız sizeSevgi Mağazası’nı yazmıştım, işte bu yıl ilk olarak Sevgi Mağazası için koşuyorum.

Toplumsal dayanışma ve paylaşmaya herkesi davet eden, ihtiyaç sahibi ailelere, öğrencilere, sokakta kalanlara belli zaman aralıklarında kıyafet, eğitim malzemesi, kitap ve oyuncak dağıtan SEVGİ MAĞAZASI’ na bir yer satın alabilmek için senin desteğinle bağış toplamak üzere koşacağız sevgili okur.

Böylece ülkemizin her yerindeki köy okullarına ve bu köylerde yaşayan büyük küçük herkese yardım gönderen, yardımlarıyla onbinlerce  aileye dokunan SEVGİ MAĞAZASI’ nın faaliyetlerine kendi yerinde güven ile devam edebilmesi için bağış  toplayacağız.

Toplumumuzda son günlerde sorgulanmakta olan Sevgi, Hoşgörü ve Paylaşmanın güçlenmesi için çalışan SEVGİ MAĞAZASI’ na sen de gel ve toplumsal kaynaşmaya destek ol, faaliyetlerine katıl, sen de paylaş. Elbette senin de paylaşabileceğin bir şey vardır.

Paylaşmanın yüceliğini bilen hayırseverlerin desteği ile ayakta duran SEVGİ MAĞAZASI’ nın faaliyetlerine kendi yerinde devam edebilmesi için küçük de olsa katkıda bulun…

Seni  SEVGİ MAĞAZASI’ nın kendi yerini alma” projesini desteklemeye ve bizimle aynı düşü paylaşmaya çağırıyoruz…

Yapacağın tek şey aşağıda belirtilen hesap numarasına, miktarı hiç önemli değil gönlünden ne koparsa göndermek. Hiçbir şubesi olmayan Sevgi Mağazası Yard. ve Day. Derneği’ni desteklemek demek toplumsal  kaynaşmaya ışık tutmak demektir…

Unutma;

“SEVGİ’mizi Kendi Yerimizde Paylaşmak İçin Koşuyoruz”
EFT veya havaleni yaparken “açıklama” satırına “BT rumuzunu ve kendi adınızı soyadınızı”  yazmayı unutma ki,  sertifikanı ulaştırabileyim.

Banu Özkan Tozluyurt

 

Haber Linki : https://banunundunyasi.com/sevgi-magazasi-icin-kosuyorum/

E-Bülten üyeliği için