• info@sevgimagazasi.org
  • 0 216 545 84 59
  • 0530 330 8887

Acıbadem Dergisi Mayıs 2019

Acıbadem Dergisi Mayıs 2019

Acıbadem Dergisi Mayıs 2019

Sevgi Mağazası

Sevgi Marketi bu yıl da açık İhtiyaç sahipleri için

Siz de Destek Olun...

Yoksulluğunu belgeleyen aileler için 2002'den bu yana ayni ve nakdi yardımda bulunan Sevgi Mağazası, her yıl Ramazan ayında erzak ve yiyecek yardımı da yapıyor. Gücünü hayırsever vatandaşların yardımlarından alan dernek, Ramazan ayı dolayısı ile hayırsever vatandaşlardan gelecek yardımları kabul ediyor.

Yıl içinde her türlü gıda, temiz kıyafet, ayakkabı, ev tekstili, oyuncak, kitap ve mobilya gibi pek çok eşyayı tek tek ihtiyaç sahiplerine ulaştırmakla birlikte, STK'lardan gelen yardım taleplerine de cevap vermeye çalışıyor.

Sevgi Marketi bu yıl da açık…

Sevgi Mağazası Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Fazilet Şahin, Ramazan ayı dolayısı ile yaptığı açıklamada; "Derneğimize güven ile destek veren bağışçılarımızın katkıları ile 2018 yılı Ramazan ayı içinde, en az 30 parça gıda olan erzak kolileri yüzlerce ihtiyaç sahibi aileye teslim edilmiştir. Yoksulluğunu belgelemiş ihtiyaç sahiplerine; din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı yapmadan mutfak eşyası, ayakkabı, oyuncak, kırtasiye malzemesi, kuru gıda ve giyecek gibi eşyaları ücretsiz dağıtmakla birlikte, ”Sevgi Mağazası” bu yıl da Ramazan ayında erzak dağıtmak için "Sevgi Marketi”ni açacak.

Sizler de dilerseniz erzak olarak, dilerseniz maddi katkıda bulunarak Sevgi Market'e destek olabilirsiniz. Erzak dağıtmak amacı ile Ramazan ayı süresince açık kalacak. Sevgi Marketimizde Ramazan ayı boyunca erzak dağıtımı devam edecektir.”

Desteklerinizi bekliyoruz!

"Kuruluşumuzdan itibaren hiçbir dini ve siyasi kurumla iş birliği yapmadan faaliyetlerimizi devam ettirmeye dikkat ettik ve bundan sonra da aynı özeni göstereceğiz. Sevgili dostlar her yıl olduğu gibi bu yıl da desteğinizi bekliyoruz. Ayni yardımlarınızı dernek adresimize gönderebilir, nakdi yardımlarınız için de banka hesaplarımıza havale gönderebilirsiniz.”

*Banka hesap bilgilerimizi telefonla ya da web sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

İLETİŞİM: 0216 545 84 59 - 0530 330 88 87

Acıbadem Mah. Sarayardı Gd. Ata Sk. Orkide Apt. No:7/A Kadıköy, İstanbul

www.sevgimagazasi.org

E-Bülten üyeliği için