Etkinlik Takvimi
E-Bülten
KUCAK DOLUSU TEŞEKKÜRLER TÜM DOSTLARIMIZA

“ÇOCUKLAR GELECEĞİMİZİN GÜVENCESİ YAŞAMA SEVİNCİMİZDİR, BUGÜNÜN ÇOCUĞUNU YARININ BÜYÜĞÜ OLARAK YETİŞTİRMEK HEPİMİZİN İNSANLIK GÖREVİDİR.” MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

KUCAK DOLUSU TEŞEKKÜRLER TÜM DOSTLARIMIZA…

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı 26 Nisan 2014 Cumartesi günü Acıbadem Parkında 650 ye yakın SEVGİ MAĞAZASI çocuğumuza Oyuncak ve Kitap dağıtarak sevinçle, neşeyle, coşkuyla kutladık, kendi çocukluğumuza geri döndük ve en önemlisi çocuklarımızın sevinçlerini yüreğimizde hissettik.

Oyuncak ve Kitap Dağıtımı etkinliğimizde bize yasal izinleri veren İstanbul Valiliğine, Kadıköy Kaymakamlığına, İstanbul ve Kadıköy Emniyet Müdürlüğüne, Kadıköy Belediyesine ve Acıbadem Mahallesi Muhtarlığına teşekkür ederim.

Bu büyük organizasyonda bize oyuncak, kitap, poğaça, kek, meyve suyu göndererek destek veren tüm kişi, kurum ve kuruluşlardan oluşan bağışçılarımıza, sanal ortamlarında duyurumuzu yayımlayan tüm destekçilerimize, etkinlik günümüzde bizzat gelerek organizasyonun sorunsuz gerçekleşmesini sağlayan gönüllü üniversiteli gençlerimize, üyelerimize ve SEVGİ DOSTLARIMIZA sonsuz teşekkür ederim.

Bu organizasyonun mutfağında özveri ile çalışan SEVGİ MAĞAZASI’nın kocaman bir aile olduğunu kanıtlayan üyelerimize ve gönüllülerimize ayrıca çok teşekkür ederim.
Biz başarılarımızı gönül bağı ile kurduğumuz dostlukla gerçekleştiriyoruz. Bu nedenle Acıbadem Gönüllüleri başkanı Sn. Neşe Uçak’a da ilk kez gerçekleştirdiğimiz işbirliğinde ki çabaları için ayrıca teşekkür eder şükranlarımı sunarım.

Sevgi ve saygılarımla…
FAZİLET ŞAHİN
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Sevgi Mağazası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği © 2002-2014 - Codec Bilişim Hizmetleri