Etkinlik Takvimi
E-Bülten
Taklitler Daima Aslını Yüceltir

Sevgili Dostlar,

2002 yılından bugüne kadar “ Sevgi Mağazası ” adı altında faaliyetlerimizi elimizden geldiğince titizlik içerisinde sürdürmeye gayret ediyoruz. Bu süre içerisinde yaşanan ve siz dostlarımızın uyarısına neden olan olayları anında sona erdirmeye özen gösteriyoruz. Kuşkusuz “ Sevgi Mağazası ” siz dostlarımızın destek ve uyarılarıyla daha başarılı hizmet verme yolunda ilerliyor.

“ Sevgi Mağazası ”nın bu başarısı tüm yurtta baştan beri herkesin dikkatini çekmiş ve birçok kuruluş tarafından model olarak benimsenmiştir. Bunların bazılarının kuruluşu sırasında tarafımızdan yol göstermek ve hatta kendilerine yardım göndererek destek verdiklerimiz de olmuştur. Zaman içerisinde benzeri yardımlaşma etkinliği gösteren kuruluşların sayıca artması ve buna örnek alınmak hepimizi mutlu etmektedir. Ancak, bu şekilde yardımlaşma etkinliğinde bulunan kuruluşların faaliyetlerinde yaşanan aksaklıklar, kulaktan kulağa yayılmakta ve doğrudan doğruya Derneğimize şikâyet olarak iletilmektedir. Bu kuruluşlardan bazılarının bilgimiz dışında kendilerini “ Sevgi Mağazası ” şeklinde isimlendirdikleri de dikkate alınırsa, yıllar boyunca siz dostlarımızın da katkısı ve emeği ile oluşan “ Sevgi Mağazası ” isminin bu şekilde ilgimiz olmayanlar tarafından lekelenmesine sessiz kalmamız düşünülemez. Bu kapsamda yaptığımız araştırmalarda 30′dan fazla özel ve resmi kuruluşun Derneğimizin tescilli ismi olan “ Sevgi Mağazası ” ismini kullandıklarını tespit ettik. Bu kuruluşlara, “ Sevgi Mağazası ” ismini kullanmaktan vazgeçmeleri, devam etmeleri durumunda yasal yollara başvurulacağına dair uyarı yazıları yazılmıştır.

Tekrar hatırlatmak isteriz ki, kuruluşundan beri hiçbir şubesi olmadan “ Sevgi Mağazası ” adı altında yardım faaliyetlerimizi Dernek merkezimizin bulunduğu Acıbadem – KADIKÖY adresinde sürdürmekteyiz.
Sevgi ve saygıyla duyurulur.

Yönetim Kurulu adına

Fazilet ŞAHİN
Yönetim Kurulu Başkanı

 

Sevgi Mağazası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği © 2002-2014 - Codec Bilişim Hizmetleri