Etkinlik Takvimi
E-Bülten
Yönetim Kurulu
Yönetim Kurulu Başkanımız


Fazilet ŞAHİN - Yönetim Kurulu Başkanı

Fazilet Şahin 1959 yılında Elazığ’da doğmuş olup, Çapa ilkokulu, Çapa ortaokulu ve Çapa Öğretmen Lisesi, A. Ü. İşletme Fakültesi mezunudur. Evli ve iki çocuk sahibidir.

22 yıl İstanbul Üniversitesi Bütçe Dairesi Başkanlığında Maliye Bakanlığı BÜMKO Genel Müdürlüğü elemanı olarak görev yaptı. Profesyonel iş yaşamı MALTEPE ÜNİVERSİTESİ’nde Personel Daire Başkanı olarak devam ederken,  TEMAR VAKFI ve AVRUPA BİRLİĞİ DERNEĞİ İSTANBUL ŞUBESİNDE 1,5 yıl yöneticilik yaptıktan sonra GK Holdingde İK Müdürlüğü görevinde 5 yıl süre ile devam etti. Eş zamanlı olarak MAVİ MEDYA’DA Çanakkale Zaferinin 90. Yıl kutlama organizasyonunda görev aldı. 2002 yılında SEVGİ MAĞAZASI’nın Bulvar Çarşısındaki ilk açılış organizasyonunda çalıştı. 2005 yılında Sevgi Mağazası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği kuruluş çalışmalarına katıldı. 2007 yılına kadar 2. Başkan olarak görev yapan Şahin Kurucu Başkan Sinan Gülerci’nin vefatı nedeni ile Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçilmiş ve halen bu göreve devam etmektedir.

2009 yılı ortalarına kadar İZNİK ÇİNİ VAKFI’nda 2,5 yıl Genel Koordinatörlük yapan Şahin TUBİTAK (MAM) HAYEK Etik Kurulu üyeliğinin yanısıra CKD, TEMA ve İOOMD (İstanbul Öğretmen Okulu Mezunları Derneği) kurucu ve yönetim kurulu üyesidir.


YÖNETİM KURULUMUZ

M. Celal TOPARLAKLI – Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Nazan ÇOBAN – Genel Sekreter
Mesut GÜLCAN – Sayman
M. Aydan FIRAT - Üye
Özlem ÖZGÜR - Üye
Nilüfer Sağlam – Üye


 
DENETİM KURULU

A. Dilek ERGÜLER – Denetim Kurulu Başkanı

N. Begüm DUMAN– Üye
Bilgi ERDOĞAN – Üye


 

Sevgi Mağazası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği © 2002-2014 - Codec Bilişim Hizmetleri